Simple Job Board 2.9.5 - en to gl_ES translation catalogue (135 entries)

en: %s Features
gl_ES: %s Características

en: A valid email address is required.
gl_ES: Requírese un enderezo de correo electrónico válido.

en: A valid phone number is required.
gl_ES: É necesario un número de teléfono válido.

en: Add %s
gl_ES: Engadir %s

en: Add classes seprated by space or comma e.g. container sjb-container or container,sjb-container
gl_ES: Engade clases separadas por espazo ou coma por exemplo contedor sjb-container ou container, sjb-container

en: Add Field
gl_ES: Coordenadas

en: Add New
gl_ES: Engadir novo

en: Add New %s
gl_ES: Engadir novo %s

en: Add New Feature
gl_ES: Engadir nova función

en: Admin
gl_ES: Administrador

en: Admin Email:
gl_ES: Correo electrónico de administrador:

en: All %s
gl_ES: Todo(a)s o(a)s %s

en: Appearance
gl_ES: Aparencia

en: Applicant
gl_ES: Solicitante

en: Applicant Resume Received %s
gl_ES: Curriculum vitae do solicitante recibido %s

en: Applicants
gl_ES: Solicitantes

en: Application Form Fields
gl_ES: Campos do formulario de solicitude

en: Application Notes
gl_ES: Notas da solicitude

en: Apply Now
gl_ES: Apúntate

en: Apply Online
gl_ES: Solicitude en liña

en: at
gl_ES: ás

en: Attach Resume
gl_ES: Anexar currículo

en: Back to Jobs Page
gl_ES: Volver á páxina de traballos

en: based on their evaluation of your CV.
gl_ES: baseado na avaliación do teu CV.

en: Best Regards,
gl_ES: Saúdos,

en: Browse
gl_ES: Examinar

en: Buttons Background Color
gl_ES: Cor de fondo dos botóns

en: Buttons Text Color
gl_ES: Cor de texto de botóns

en: Categories
gl_ES: Categorías

en: Category
gl_ES: Categoría

en: Color Options
gl_ES: Opcións de cor

en: Company Logo
gl_ES: Logotipo da empresa

en: Company Name
gl_ES: Nome da empresa

en: Company Tagline
gl_ES: Lema da empresa

en: Company Website
gl_ES: Páxina web da empresa

en: Date
gl_ES: Data

en: Dear %s,
gl_ES: Estimado %s,

en: Default Applicant Name
gl_ES: Nome do solicitante predeterminado

en: Default Application Form Fields
gl_ES: Campos de formulario de solicitude predeterminados

en: Default Feature List
gl_ES: Lista de funcións predeterminada

en: Delete
gl_ES: Borrar

en: Display Job Listing with Company Logo and Job Detail
gl_ES: Mostrar a lista de traballos co logotipo da empresa e o detalle do traballo

en: Display Job Listing without Company Logo
gl_ES: Mostrar lista de traballos sen logotipo da empresa

en: Display Job Listing without Company Logo and Job Detail
gl_ES: Mostrar a lista de traballos sen o logotipo da empresa e o detalle do traballo

en: Display Job Listing without Job Detail
gl_ES: Mostrar a lista de traballos sen detalles de traballo

en: Display Job Post with Company Logo
gl_ES: Mostrar a publicación do traballo co logotipo da empresa

en: Display Job Post without Company Logo
gl_ES: Mostrar publicación de traballo sen logotipo da empresa

en: Edit %s
gl_ES: Editar %s

en: Email Notifications
gl_ES: Notificacións por correo electrónico

en: Enable all Extensions
gl_ES: Activalo todo

en: Enable Email Notification
gl_ES: Activar a notificación por correo electrónico

en: Enable the Admin Email Notification
gl_ES: Activa a notificación por correo electrónico de administración

en: Enable the Applicant Email Notification
gl_ES: Activa a notificación por correo electrónico do solicitante

en: Enable the HR Email Notification
gl_ES: Activa a notificación por correo electrónico de recursos humanos

en: Enable the Job Category Filter
gl_ES: Active o filtro da categoría de traballo

en: Enable the Job Location Filter
gl_ES: Habilite o filtro de localización do traballo

en: Enable the Job Type Filter
gl_ES: Active o filtro tipo de traballo

en: Enable the Search Bar
gl_ES: Activa a barra de busca

en: Expose in Applicant Listing
gl_ES: Expoñer no listado de solicitantes

en: Feature
gl_ES: Característica

en: Field
gl_ES: Campo

en: Field Name
gl_ES: Nome de campo

en: Filters
gl_ES: Filtros

en: General
gl_ES: Xeral

en: General Options
gl_ES: Configuración xeral

en: Good Luck!
gl_ES: Moita sorte!

en: has applied against your job opening
gl_ES: solicitou optar á oferta de traballo

en: has been successfully submitted. You will hear back from
gl_ES: enviouse correctamente. Xa o escoitarás

en: Headings Color
gl_ES: Cor das cabeceiras

en: Hi %s
gl_ES: Ola %s

en: HR
gl_ES: RRHH

en: HR Email:
gl_ES: Correo electrónico de recursos humanos:

en: I am applying for the job post
gl_ES: Estou a solicitar o posto de traballo

en: I look forward to hearing from you.
gl_ES: Estou ansioso por saber de ti.

en: Job
gl_ES: Traballo

en: Job Application
gl_ES: Solicitude de emprego

en: Job Application Acknowledgement
gl_ES: Recoñecemento da solicitude de traballo

en: Job Applied for
gl_ES: Posto solicitado

en: Job Archives
gl_ES: Traballos arquivados

en: Job Board
gl_ES: Taboleiro

en: Job Categories
gl_ES: Categorías do traballo

en: Job Category
gl_ES: Categoría do traballo

en: Job Data
gl_ES: Data do traballo

en: Job Features
gl_ES: Características do traballo

en: Job Filters Background Color
gl_ES: Cor de fondo de filtros de traballos

en: Job Listing Contents
gl_ES: Contido da bolsa de traballo

en: Job Location
gl_ES: Localización do traballo

en: Job Locations
gl_ES: Localizacións do traballo

en: Job Title Color
gl_ES: Cor do Título

en: Job Type
gl_ES: Tipo de traballo

en: Job Types
gl_ES: Tipos de traballo

en: Jobs
gl_ES: Traballos

en: Keywords
gl_ES: Palabras chave

en: Loader Image
gl_ES: Imaxe do cargador

en: Location
gl_ES: Localización

en: New %s
gl_ES: Nova %s

en: New %s Name
gl_ES: Engadir novo %s

en: No %s found
gl_ES: Non se atopou ningún %s

en: No %s found in trash
gl_ES: Non se atopou ningún %s no lixo

note: If no terms were found, output a default message.
en: No Categories
gl_ES: Sen categorías

en: No file chosen
gl_ES: Sen ficheiro

en: Only supported formate is .gif
gl_ES: O único formato admitido é .gif

en: Pagination Background Color
gl_ES: Cor de fondo de paxinación

en: Pagination Text Color
gl_ES: Cor de texto de paxinación

en: Parent %s
gl_ES: Pai %s

en: Parent %s:
gl_ES: Pai %s:

en: Please fill out application form field name.
gl_ES: Enche o nome do campo do formulario de solicitude.

en: Please fill out job feature.
gl_ES: Por faovr, enche a característica do traballo.

en: Please login to your account to download the CV or check from the applicant's list from the dashboard.
gl_ES: Inicia sesión na túa conta para descargar o CV ou comproba na lista do solicitante desde o panel de control.

en: Posted %s ago
gl_ES: Publicado fai %s

en: Read More
gl_ES: Ler máis

en: Remove
gl_ES: Eliminar

en: Required
gl_ES: Obrigatorio

en: Resume
gl_ES: Currículo

en: Save Changes
gl_ES: Gardar Cambios

en: Search %s
gl_ES: Procurar %s

en: Select filters that display on front-end
gl_ES: Selecciona filtros que se amosan na interface

en: Selected Information
gl_ES: Información escollida

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Settings have been saved.
gl_ES: Gardouse a configuración.

en: Submit
gl_ES: Enviar

en: This is not an allowed file extension.
gl_ES: Esta non é unha extensión de ficheiro permitida.

en: This is where you can create and manage %s.
gl_ES: Aquí é onde podes crear e xestionar %s.

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Update %s
gl_ES: Actualizar %s

en: Upload
gl_ES: Subir

en: Upload File Extensions
gl_ES: Extensións de ficheiro

en: Value
gl_ES: Valor

en: View %s
gl_ES: Ver %s

en: Warm Regards,
gl_ES: Un cordial saúdo,

en: with interest. I have attached my resume with the job application. I have also filled out the required details.
gl_ES: con interese. Adxunto o meu currículo coa solicitude de emprego. Enchín tamén os datos requiridos.

en: Your application could not be processed.
gl_ES: Non se puido procesar a túa solicitude.

en: Your application for the position of
gl_ES: A súa solicitude para o posto de

en: Your application has been received. We will get back to you soon.
gl_ES: Recibimos a  túa solicitude. Poñerémonos en contacto contigo en breve.

en: Your Resume Received for Job %s
gl_ES: Recibimos o teu currículo para a oferta de %s
