Simple Job Board 2.9.5 - en to sr_RS translation catalogue (85 entries)

en: %s Features
sr_RS: %s Karakteristika

en: A valid email address is required.
sr_RS: Potrebna validna email adresa

en: A valid phone number is required.
sr_RS: Potreban validni broj telefona

en: Add %s
sr_RS: Dodaj $s

en: Add Field
sr_RS: Dodaj polje

en: Add New
sr_RS: Dodaj Nov

en: Add New %s
sr_RS: Dodaj nov $s

en: Add New Feature
sr_RS: Dodati novu Karakteristiku

en: Admin Email:
sr_RS: Admin email

en: All %s
sr_RS: Svi $s

en: Appearance
sr_RS: Izgleda

en: Applicant
sr_RS: Kandidat

en: Applicants
sr_RS: Kandidat

en: Application Form Fields
sr_RS: Polja Formulara za prijavu

en: Application Notes
sr_RS: Beleške

en: Apply Online
sr_RS: Prijavite se online

en: Attach Resume
sr_RS: Dodajte rezime

en: Categories
sr_RS: Kategorija

en: Category
sr_RS: Kategorija

en: Company Logo
sr_RS: Logo Kompanije

en: Company Name
sr_RS: Ime Firme

en: Company Tagline
sr_RS: Slogan Kompanije

en: Company Website
sr_RS: WEB Sajt Firme

en: Date
sr_RS: Datum

en: Default Application Form Fields
sr_RS: умолчанию Работа поля формы Применение

en: Default Feature List
sr_RS: Lista uobičajenih funkcija

en: Delete
sr_RS: Obrisati

en: Display Job Listing with Company Logo and Job Detail
sr_RS: Prikažite spisak poslova sa logotipom kompanije i detaljima posla

en: Display Job Listing without Company Logo
sr_RS: Prikažite spisak poslova bez logotipa kompanije

en: Display Job Listing without Company Logo and Job Detail
sr_RS: Prikažite spisak poslova bez logotipa kompanije i detalja o poslu

en: Display Job Listing without Job Detail
sr_RS: Prikažite spisak poslova bez detalja o poslu

en: Edit %s
sr_RS: Editovanje %s

en: Email Notifications
sr_RS: Obaveštavanje putem Emaila

en: Enable all Extensions
sr_RS: Dozvoliti sve ekstenzije fajlova

en: Enable the Admin Email Notification
sr_RS: Dozvoljeno obavestenje Admina putem maila

en: Enable the Applicant Email Notification
sr_RS: Dozvoljena email notifikacija podnosioca

en: Enable the HR Email Notification
sr_RS: Dozvoljeno obavestavanje HR putem emaila

en: Enable the Job Category Filter
sr_RS: Enable the Job Type Filter

en: Feature
sr_RS: Karakteristika

en: Field
sr_RS: Polje

en: Field Name
sr_RS: Ime polja

en: Filters
sr_RS: Filteri

en: General
sr_RS: Opšte

en: General Options
sr_RS: Opšta podešavanja

en: HR Email:
sr_RS: HR email

en: Job
sr_RS: Posao

en: Job Applied for
sr_RS: Posao za koji se prijavljuje

en: Job Board
sr_RS: Oglasi za poslove

en: Job Categories
sr_RS: Kategorija posla

en: Job Category
sr_RS: Kategorija posla

en: Job Data
sr_RS: Podaci o Poslu

en: Job Features
sr_RS: Karatkeristike posla

en: Job Listing Contents
sr_RS: Sadržaj spiska Poslova

en: Job Location
sr_RS: Lokacija posla

en: Job Locations
sr_RS: Lokacije posla

en: Job Type
sr_RS: Tip posla

en: Job Types
sr_RS: Tipovi posla

en: Jobs
sr_RS: Poslovi

en: Keywords
sr_RS: Ključne reči

en: Location
sr_RS: Lokacija

en: New %s
sr_RS: Nov %s

en: New %s Name
sr_RS: Novo Ime %s

en: No %s found
sr_RS: %s nije pronadjeno

en: No %s found in trash
sr_RS: %s nije pronadjeno u obrisanim fajlovima

note: If no terms were found, output a default message.
en: No Categories
sr_RS: Nema Kategorija

en: Parent %s:
sr_RS: parent %s

en: Please fill out application form field name.
sr_RS: Molimo unesite ime oblasti u formular

en: Please fill out job feature.
sr_RS: Molimo popunite funkcije posla

en: Posted %s ago
sr_RS: Postavljeno pre %s

en: Required
sr_RS: Obavezno

en: Resume
sr_RS: CV

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvaj Izmene

en: Search %s
sr_RS: Potraga za %s

en: Select filters that display on front-end
sr_RS: Izaberi filtere koji će se prikazivati Front-end

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Settings have been saved.
sr_RS: Podešavanja sačuvana

en: This is not an allowed file extension.
sr_RS: Ovo nije dozvoljen tip fajla

en: This is where you can create and manage %s.
sr_RS: Ovde mozete napraviti I upravljati %s.

en: Type
sr_RS: Tip

en: Update %s
sr_RS: Obnova %s

en: Upload File Extensions
sr_RS: Tip datoteke za Upload

en: Value
sr_RS: Vrednost

en: View %s
sr_RS: Pregled %s

en: Your application could not be processed.
sr_RS: Vaša prijava nije mogla da bude primljena.

en: Your application has been received. We will get back to you soon.
sr_RS: Vaša prijava je primljena. Kontaktiraćemo Vas uskoro. Hvala na stpljenju.
