Simple Job Board 2.9.5 - en to sv_SE translation catalogue (102 entries)

en: %s Features
sv_SE: %s funktion

en: A valid email address is required.
sv_SE: En giltig epost krävs.

en: A valid phone number is required.
sv_SE: Ett giltigt telefonnummer krävs.

en: Add %s
sv_SE: Lägg till %s

en: Add Field
sv_SE: Lägg till fält

en: Add New
sv_SE: Lägg till ny

en: Add New %s
sv_SE: Lägg till ny %s

en: Add New Feature
sv_SE: Lägg till ny funktion

en: Add-ons
sv_SE: Tillägg

en: Admin Email:
sv_SE: Admin Epost

en: All %s
sv_SE: Alla %s

en: Appearance
sv_SE: Utseende

en: Applicant
sv_SE: Sökande

en: Applicants
sv_SE: Sökande

en: Application Form Fields
sv_SE: Jobb

en: Application Notes
sv_SE: Ansökningsnoteringar

en: Apply Online
sv_SE: Ansök Online

en: Attach Resume
sv_SE: Bifoga Resume/CV

en: Browse
sv_SE: Ladda upp

en: Categories
sv_SE: Kategorier

en: Category
sv_SE: Kategori

en: Company Logo
sv_SE: Företagets logotyp

en: Company Name
sv_SE: Företagets namn

en: Company Tagline
sv_SE: Företagets slogan

en: Company Website
sv_SE: Företagets hemsida

en: Date
sv_SE: Datum

en: Default Applicant Name
sv_SE: Standard Sökande namn

en: Default Application Form Fields
sv_SE: Standardfält ansökningsformulär

en: Default Feature List
sv_SE: Standardfunktionslista

en: Delete
sv_SE: ta bort

en: Display Job Listing with Company Logo and Job Detail
sv_SE: Visa jobblistning med företagslogotyp och jobbdetalj

en: Display Job Listing without Company Logo
sv_SE: Visa platsannons utan företagets logotyp

en: Display Job Listing without Company Logo and Job Detail
sv_SE: Visa jobblistning utan företagslogotyp och jobbdetalj

en: Display Job Listing without Job Detail
sv_SE: Visa jobblista utan jobbdetalj

en: Display Job Post with Company Logo
sv_SE: Visa platsannons med företagets logotyp

en: Display Job Post without Company Logo
sv_SE: Visa platsannnos utan företagets logotyp

en: Edit %s
sv_SE: Ändra %s

en: Email Notifications
sv_SE: Epost Notiser

en: Enable all Extensions
sv_SE: Tillåt alla tillägg

en: Enable Email Notification
sv_SE: Akrivera E-postnotifikationer

en: Enable the Admin Email Notification
sv_SE: Aktivera E-postnotifikationer admin

en: Enable the Applicant Email Notification
sv_SE: Aktivera E-postnotifikationer Sökande

en: Enable the HR Email Notification
sv_SE: Aktivera E-postnotifikationer HR

en: Enable the Job Category Filter
sv_SE: Aktivera filter för jobbkategori

en: Enable the Job Location Filter
sv_SE: Akivera filter för arbetsort

en: Enable the Job Type Filter
sv_SE: Akivera filter för arbetsbeskrivning

en: Enable the Search Bar
sv_SE: Aktivera Sökfält

en: Expose in Applicant Listing
sv_SE: Exponera i Jobbsökandes lista

en: Feature
sv_SE: Funktion

en: Field
sv_SE: Fält

en: Field Name
sv_SE: Fält namn

en: Filters
sv_SE: Filter

en: General
sv_SE: Allmänt

en: General Options
sv_SE: Allmänna inställningar

en: HR Email:
sv_SE: HR Epost

en: Job
sv_SE: Jobb

en: Job Applied for
sv_SE: Jobbet tillämpas för

en: Job Archives
sv_SE: Jobbarkiv

en: Job Board
sv_SE: Jobbmeny

en: Job Categories
sv_SE: Jobbkategorier

en: Job Category
sv_SE: Jobbkategori

en: Job Data
sv_SE: Jobbinfo

en: Job Features
sv_SE: Jobbbeskrivning

en: Job Listing Contents
sv_SE: Platsannons Innehåll

en: Job Location
sv_SE: Arbetsort

en: Job Locations
sv_SE: Arbetsorter

en: Job Title Color
sv_SE: Jobbtitel färg

en: Job Type
sv_SE: Arbetsbeskrivning

en: Job Types
sv_SE: Arbetsbeskrivning

en: Jobs
sv_SE: Jobb

en: Keywords
sv_SE: Nyckelord

en: Location
sv_SE: Område

en: New %s
sv_SE: Ny %s

en: New %s Name
sv_SE: Nytt %s Namn

en: No %s found
sv_SE: Inget %s hittades

en: No %s found in trash
sv_SE: Inget %s hittades i slängt

note: If no terms were found, output a default message.
en: No Categories
sv_SE: Inga Kategorier

en: No file chosen
sv_SE: Ingen fil är uppladdad

en: Please fill out application form field name.
sv_SE: Fyll i ansökningsformuläret fältnamn

en: Please fill out job feature.
sv_SE: Vänligen fyll jobb funktion

en: Posted %s ago
sv_SE: Upplagt %s sedan

en: Read More
sv_SE: Läs mer

en: Required
sv_SE: Nödvändig

en: Resume
sv_SE: Resume/CV

en: Save Changes
sv_SE: Spara Ändringar

en: Search %s
sv_SE: Sök %s

en: Select filters that display on front-end
sv_SE: Välj filter som visas i front-end

en: Selected Information
sv_SE: vald information

en: Settings
sv_SE: Inställningar

en: Settings have been saved.
sv_SE: Inställningar har sparats

en: Simple Job Board Add-ons
sv_SE: Simple job board tillägg

en: Submit
sv_SE: Skicka in

en: This is not an allowed file extension.
sv_SE: Detta är inte en tillåten filändelsen.

en: This is where you can create and manage %s.
sv_SE: Det är där du kan skapa och hantera% s.

en: Type
sv_SE: Typ

en: Update %s
sv_SE: Uppdatera %s

en: Upload
sv_SE: Ladda upp

en: Upload File Extensions
sv_SE: filändelse på uppladdning

en: Value
sv_SE: Värde

en: View %s
sv_SE: Visa %s

en: Your application could not be processed.
sv_SE: Din ansökan kan inte behandlas.

en: Your application has been received. We will get back to you soon.
sv_SE: Tack för din ansökan! Vi återkopplar så snart vi kan.
